Átadták a Mezőtúri Református Kollégium felújított Ókönyvtárát

2016. november 27., címkék: lázár jános, mezőtúr

Megújult a Mezőtúri Református Kollégium könyvtára. A november 25-i átadó ünnepségen Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető miniszter a magyar nemzeti jövő egyik legfontosabb zálogának nevezte az egyházi oktatási intézményeket.

Aláírták a megállapodást

2016. április 26., címkék: károli egyetem (kre), bogárdi szabó istván, lázár jános

Egyházunk tulajdonába adja a kormány a főváros VIII. kerületében található Károlyi-Csekonics-palotaegyüttest, erről együttműködési megállapodást írt alá Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és Bogárdi Szabó István zsinati lelkészi elnök.